اعطای وام به نیازمندان و طریقه ثبت نام وام قرض الحسنه

اعطای وام به نیازمندان مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با دعوت از افراد نیکوکار برای سپرده‌گذاری در این صندوق و ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه واقعی در کشور، گفت: تا پایان سال هفت هزار میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان و نیازمندان پرداخت می‌شود.

اعطای وام به نیازمندان و طریقه ثبت نام وام قرض الحسنه

اعطای وام به نیازمندان

به گزارش ایسنا، مجید باجلان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی “روی خط خبر” ضمن اشاره به اینکه ماموریت اصلی کمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، گفت: هدف اصلی تاسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در کنار ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه واقعی در کشور، پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه در سرفصل‌های مختلف برای خودکفایی و توانمندی مددجویان است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه، سال گذشته ۱۴۸ هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد کرد، ادامه داد: امسال از محل منابع صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و ظرفیت‌های منابع بودجه حمایتی کمیته امداد، هدف‌گذاری برای پرداخت هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان و خانواده‌های نیازمند پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با تاکید بر اینکه سقف وام‌های اشتغال‌زایی به مددجویان ۵۰ میلیون تومان است، اضافه کرد: وام ساخت و تعمیر مسکن ۳۰ میلیون تومان، ودیعه مسکن ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان و تسهیلات گره‌گشایی، درمان و تحصیلی ۵ تا ۱۰ میلیون تومان است که در وام‌های ضروری، هیچگونه کارمزدی دریافت نمی‌شود.

ثبت نام وام قرض الحسنه

وی گفت: اولویت پرداخت تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و اعطای وام به نیازمندان و به مددجویان است اما به علت مشکلات اقتصادی و مراجعات مردمی، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به سایر اقشار نیازمند از طریق صلاحیت‌سنجی توسط کمیته امداد انجام می‌شود.

باجلان با دعوت از افراد نیکوکار برای سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، گفت: ترویج و اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه واقعی در جامعه از مهمترین اهداف کمیته امداد در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است.

این مطلب را نیز بخوانید : درمان ناباروری زنان و علائم و علت ها و راه کارهای طب سنتی

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در پایان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با شرکت ملی پست ایران گفت: ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در محل به مشتری از جمله مواردی است که می‌تواند علاوه بر تکریم مددجویان، موجب افزایش کیفیت خدمات و رضایت‌مندی خانواده‌های تحت حمایت را فراهم کند. اعطای وام به نیازمندان

برگرفته از ایسنا

یک نظر

  1. منوخواهره۶۰ساله ودوفرزند ۶و۵ساله وخانه اجارهای ومن که بیکارم کارم کارگره ساده که یه روز هست یه روز نیست واحتیاج به این وام دارم که بتوانم واسه خواهر وهمسر وبچه هام کاری کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *